KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11154623
nr 1115 4623
Gravyr
Napoleon, 1800-tal, motivet: 33x24
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:05:15
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr